Traduzzjoni ta' "Amami Rabbit" għal Malti

Fenek ta’ Amami hija t-traduzzjoni ta' "Amami Rabbit" f'Malti.

Amami Rabbit
+ Żid

Ingliż - Malti dizzjunarju

  • Fenek ta’ Amami

  • Uri traduzzjonijiet iġġenerati algoritmikament

Traduzzjonijiet awtomatiċi ta' " Amami Rabbit " għal Malti

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Traduzzjonijiet b''ortografija alternattiva

Amami rabbit noun grammatika

Pentalagus furnessia, a primitive dark-furred rabbit found on two islands (Amami and Toku-no-Shima) in southern Japan. A nocturnal, forest-dwelling animal with short legs, a somewhat bulky body, rather large and curved claws. Its ears are significantly smaller than those of other rabbits or hares. [..]

+ Żid

"Amami rabbit" f'Ingliż - dizzjunarju Malti

Bħalissa m'għandna l-ebda traduzzjoni għal Amami rabbit fid-dizzjunarju, forsi tista' żżid waħda? Kun żgur li tiċċekkja traduzzjoni awtomatika, memorja tat-traduzzjoni jew traduzzjonijiet indiretti.

Stampi bi "Amami Rabbit"

Żid

Traduzzjonijiet ta' "Amami Rabbit" f'Malti fil-kuntest, memorja tat-traduzzjoni